KONST / Litografier / Färglitografier 15339192
nr 1533 9192
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, numrerad 270-upplaga. Färglitografi, bildmått: 39x25 cm, yttermått inklusive ram: 53x38 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 10 april 2023
kl 20:16:26
800 kr
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg